Luxusní byty v Praze

Luxusní byty v PrazeLuxusní byty pro náročné klienty dnes patří k nejžádanějším typům bydlení v Praze. Na tuto poptávku se snaží reagovat developerská společnost Sekyra Group Real Estate, která již má za sebou realizaci několika úspěšných projektů. V r. 2010 byl dokončen projekt luxusních bytů na Praze 10 s názvem Rezidence Korunní. Velkému zájmu veřejnosti se těší také připravované projekty nových bytů v Praze 4 na Opatově a v Praze 5 na Hřebenkách nebo komplexně pojaté projekty Smíchov City, Rohan City a Žižkov City.

Jaké vlastnosti by měly splňovat luxusní byty Praha? V prvé řadě by se měly nacházet na dobré adrese, nejlépe nedaleko centra města. V blízkém okolí by měla být k dispozici veškerá občanská vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, supermarkety nebo restaurace. Všichni majitelé bytů by měli mít zajištěná parkovací místa, a to nejlépe v podzemní garáži.

Důležitou roli hraje také to, zda se jedná o klidnou lokalitu, která je obklopená parkem nebo pásy zeleně. Co se týká bytů samotných, tak by měly být dobře dispozičně řešené a nadstandardně vybavené. Určitě oceníte, když se v nich setkáte s dostatkem prostoru, vysokými stropy a se spoustou přirozeného denního světla.

Všechny tyto vlastnosti splňují luxusní byty Praha 10 na Vinohradech, které vznikly v rámci projektu Rezidence Korunní. Novostavba se skládá ze tří částí, které nesou názvy Boulevard, Villa a Industrial. Komplex Rezidence Korunní se vyznačuje čtvercovým půdorysem. Uvnitř se nachází dvůr, který nabízí příjemné zázemí se zelení, vodní plochou a lavičkami k sezení. Nedaleko rezidence pak naleznete další odpočinkovou plochu, která může sloužit ke společenským akcím.

Severní část Boulevard tvoří osmipatrová budova s krásným výhledem na okolní pražské čtvrti. Velmi stylové bydlení může nabídnout východní a jižní část komplexu s názvem Villa. Tyto byty citlivě zapadají do vinohradské vilové zástavby ze začátku 20. století. Se stylovými technickými řešeními můžete počítat v západní části komplexu zvané Industrial, která přiléhá ke známému bytovému projektu Korunní dvůr.

Novým rezidenčním projektem jsou byty Praha 4 s názvem Zahrady Opatov. Mělo by zde vyrůst celkem 182 bytů, skýtajících moderní bydlení za příznivou cenu. Zahrady Opatov Můžete počítat s dobrou dopravní obslužností, protože pouhých 250 metrů od rezidence se nachází stanice metra Opatov (trasa C). V okolí je k dispozici také skvělé sportovní a rekreační zázemí – nedaleko se nachází Hostivařská přehrada nebo Milíčovský les a rybníky.

Rezidence je tvořená třemi obdélníkovými křídly. Jižní strana zůstává otevřená – díky tomu zde vzniká atrium ve tvaru podkovy s předzahrádkami a příjemným zázemím pro odpočinek. Naleznete zde byty všech dispozičních řešení – od 1+kk až po 5+kk. Ke většině z nich budou příslušet balkony nebo terasy. V suterénu a prvním podlaží objektu budou umístěny garáže, do kterých se bude možné sjíždět přímo výtahem, což jistě ocení nejenom senioři a osoby se sníženou pohyblivostí. Zahrady Opatov tedy jistě představují skvělé moderní bydlení, které by mělo vyhovovat požadavkům náročných klientů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Reality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.