Pohodlné bydlení v Praze

Již více než 17 let patří společnost Finep mezi nejvýznamnější developerské firmy působící na českém a slovenském trhu. Za dobu své existence již realizovala více než 6 500 bytů, které se vyznačují stylovou architekturou a kvalitním provedením a nacházejí se v dobrých lokalitách. Na rozdíl od mnoha jiných firem zajišťuje svým klientům také komplexní finanční a realitní služby. S žádostí o hypotéku tedy nemusíte chodit do banky, ale můžete se obrátit přímo na společnost Finep. Rovněž vám bude nabídnut právní dohled a bezplatné poradenství při nákupu bytu.

Finep se specializuje především na bydlení v Praze. K nejznámějším projektům se bezesporu řadí projekt nové čtvrti Západní Město, která vyrůstá na okraji pražských Stodůlek. Do jejího portfolia však patří také rezidenční projekt Nová Harfa v Praze 9 – Nových Vysočanech, který je vůbec největším projektem svého druhu od r. 1989. Díky kvalitě poskytovaných služeb si již společnost vysloužila také řadu prestižních ocenění.

Mezi současné projekty se řadí nové byty Praha 9 na Proseku. Mohou nabídnout dobrou občanskou vybavenost a mnoho příležitostí ke sportu a relaxaci. Setkáte se zde s množstvím zeleně, letní bobovou dráhou nebo tenisovými a squashovými kurty či plaveckými bazény. Díky nové stanici metra Střížkov na trase C je zajištěna také dobrá dostupnost do centra města. Na Proseku rovněž probíhá družstevní bytová výstavba pro Bytové družstvo Habr. Díky tomu není zapotřebí žádat o hypotéku, ale stačí složit pouze čtvrtinu z celkové ceny a zbytek potom hradit formou nájmu.

V rámci pokračující výstavby Západního Města jsou nabízeny nové byty Praha 5 ve Stodůlkách. Projekt s názvem Britská čtvrť vzniká postupně v několika etapách. V současnosti jsou k dispozici poslední volné byty postavené v etapách Britská čtvrť II a III. Pro další zájemce jsou pak určeny byty vznikající v etapě Britská čtvrť IV a také nové družstevní byty. Pro majitele bytů je zajištěn dostatek parkovacích míst v podzemních garážích i před samotnými domy. Ve vnitřním dvoře můžete v klidu relaxovat uprostřed zeleně s dětským hřištěm a lavičkami. V bezprostředním okolí naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost – od obchodů a škol až po zdravotnická či sportovní zařízení. Pouhou minutu chůze odtud je vzdálená stanice metra Stodůlky.

Atraktivní lokalitu mohou nabídnout také nové byty Praha 10 v Hostivaři. V rámci právě probíhající první etapy projektu s názvem Nad Přehradou zde vzniká 93 nových moderních bytů ve vysokém standardu. Nároční klienti jistě ocení výhody nabízených mezonetových bytů. Majitelé bytů mohou počítat s veškerou občanskou vybaveností a bohatými příležitostmi ke sportovnímu vyžití a relaxaci. V blízkosti naleznete oblíbené rekreační místo Pražanů Hostivařskou přehradu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.