Police – nápaditý úložný prostor

Máte menší byt a veškeré volné místečko zarovnané skříněmi, komodami a stolem? Nesmutněte, i pro vás existuje řešení dalších úložných prostor. Jsou to naprosto obyčejné police. Ty potřebují jenom malý prostor na stěně a přitom dokáží udělat hodně parády.

Police různých tvarů, velikostí a barev seženete v každé prodejně nábytku. Je potřeba počítat s tím, že si je musíte nainstalovat sami. Takže budete potřebovat vrtačku a nějaké ty hmoždinky na přichycení. Hlavně montáž police nepodceňujte, aby potom při větším zatížení neskončila na zemi. Je důležité také dodržet maximální nosnost a myslete hlavně na bezpečnost a kromě správného přidělání polici nepřetěžujte.

Hlavní zátěží polic budou především knihy. Dnešní designéři jsou velice nápadití a tak si kromě různých abstraktních a atypických tvarů můžete vybrat i poličku, do které když  narovnáte knihy, tak se úplně skryje a vypadá to, jakoby knížky na stěně prostě levitovaly. Fantazii se meze nekladou a tudíž se jistě můžeme těšit na další nové nápady v oblasti polic.

Pokud nechcete zkoušet žádnou divočinu a potrpíte si na klasiku, tak samozřejmě i vy si vyberete. Obyčejné police jsou k dostání téměř všude a ani se po nich nemusíte dlouho poptávat. Připravte se na to, že na zajímavé police budete muset čekat déle, jelikož jsou většinou rozebrané.

Přejeme hodně zdaru při vybírání polic a hlavně nezapomeňte na bezpečnost při jejich montáži a následném přichycení na zeď.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.