Toaletní stolek: nutnost nebo zbytečnost?

Existuje mnoho kusů nábytku, některé jsou důležité a jiné méně. Kam byste zařadili toaletní stolek? Myslím, že muži jednoznačně odpoví, že toaletka je úplně zbytečná, naopak mnohé ženy se bez ní neobejdou. Pojďme se společně podívat na klady i zápory toaletních stolků.

Pokud máte doma v ložnici alespoň trochu místa navíc, tak jej využijte a zaplňte toaletním stolkem. Uvidíte, že jako žena neprohloupíte. U stolku se budete moci v klidu ráno nalíčit a hlavně to bude jen vaše místo, které nebude nikdo narušovat.

Správnému toaletnímu stolku by rozhodně nemělo chybět zrcadlo a nějaké ty zásuvky, kam budete moci uschovat šminky a samozřejmě i šperky. Volte toaletku tak, aby vše potřebné bylo po ruce, není na škodu, pokud je zrcadlo otáčecí a na stolek si můžete umístit i malé zvětšovací zrcátko, které vám pomůže při potřebě důkladného prozkoumání pleti.

Se stolkem souvisí i pohodlná stolička, která by vám rozhodně neměla chybět. Zvážit musíte, zda máte dostatek prostoru a podle toho stolek i se židličkou vybrat.

Stolky se vyrábějí z mnoha materiálů od dřeva a kovu až přes plast ke sklu. Stačí si jen vybrat a také zvážit, jakou částku jste ochotni do něho investovat. Nabídka je opravdu široká a stolky se liší velikostmi, barvami, uspořádáním zásuvek a zrcadly.

Pokud se bez toaletky neobejdete, ale nechcete za ní utratit velkou částku, tak není nic jednoduššího než trochu zaimprovizovat a pořídit si obyčejný stolek se zásuvkami, které poté doplníte o vhodné zrcadlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Interiér se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.