Vchodové dveře od firmy PERITO

Vchodové dveřeVchodové dveře jsou tím prvním, podle čeho si návštěvníci vytvářejí dojem o vašem domě. Vypovídají něco o tom, kdo jste a co je od vás možné očekávat. Vstupní dveře by měli být dostatečně odolné proti povětrnostním vlivům i proti pokusům o násilné vniknutí do domu. Výhodou mohou být dobré izolační vlastnosti, které pomohou snížit náklady na vytápění. A nemělo by se zapomínat ani na to, aby dobře ladily s fasádou vašeho domu…

Pokud si chcete pořídit dveře, které splňují všechna výše uvedená kritéria, pak by vás měla oslovit nabídka společnosti PERITO. Firma se od r. 1999 specializuje na výrobu dveřních výplní. S pomocí těchto komponentů jsou poté vyráběny kvalitní vchodové dveře z plastových nebo hliníkových profilů. K dispozici je široký sortiment základních plastových výplní, ale také dveřní výplně z materiálu HPL, který se vyznačuje velmi elegantním designem.

Cenově příznivou variantu představují vchodové plastové dveře. Mezi jejich výhody patří také snadná údržba a stálobarevnost. Jsou dodávány především v bílém provedení, někteří prodejci jsou však schopni zajistit rovněž povrchovou úpravu v dekoru dřeva.

V nabídce společnosti PERITO se setkáte se dvěma produktovými kategoriemi plastových dveřních výplní s názvy Classic a Technic. První z nich, vyznačující se klasickými oblými tvary, je vůbec nejprodávanější kategorií dveřních výplní. Pro výrobu série Technic se používají plastové desky z materiálu ABS. Za drobnou nevýhodu plastových dveří je možné považovat vyšší tepelnou roztažnost a o trochu nižší stabilitu ve srovnání s dražšími materiály.

Do moderních novostaveb (ale nejenom do nich) by mohly skvěle zapadnout HPL dveře. Dveře PERITOKromě originálního elegantního designu jsou jejich přednostmi také vyšší odolnoststabilita. Materiál HPL, označovaný také jako vysokotlakový laminát, se vyrábí z vrstveného papíru napuštěného pryskyřicí, který je za působení vysokého tlaku a žáru slisován do pevné desky.

Dveřní výplně HPL jsou nabízeny ve třech modelových sériích Vizual, ElegancePremium. Nejlevnější série Vizual se dobře osvědčí při rekonstrukcích starších objektů. Můžete si vybrat z mnoha povrchových imitací dřeva a různých typů vitrážových skel. U dveřních výplní série Elegance se setkáte s hliníkovými rámečky, které podtrhují jejich vkusný design. Nejvyšší série Premium se vyznačuje montovanými rámečky a je téměř k nerozeznání od klasických dřevěných vchodových dveří.

Důležitou součástí nabídky firmy PERITO jsou také sendvičové PER-IZOL desky, používané jako výplň pro příčkové dveře, meziokenní prostory nebo zimní zahrady. Může se jednat o plastové, ALU nebo HPL panely s izolačním jádrem, tvořeným extrudovaným polystyrenem. U bílých dveří se většinou používají plastové krycí desky, zatímco pro imitaci dřeva se dává přednost HPL nebo ALU deskám. Tyto panely PER-IZOL se vyznačují výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.